365Scores 1.2.0.42 (winphone)
365Scores
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    365Scores

365Scores, nerede olursanız olun takımınızın maçlarını canlı olarak takip edebileceğiniz harika bir Windows Phone uygulaması.

365Scores, futbolun ağırlıkta olduğu ancak tenis, basketbol, buz hokeyi, voleybol, rugby, hentbol, Amerikan futbolu karşılaşmalarını da canlı olarak takip edebileceğiniz, Windows Phone platformundaki en kapsamlı canlı skor uygulaması.

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz canlı skor uygulamasında yok yok diyebilirim. Takımların ligdeki durumu, güncel kadroları ve taktikleri, oynacakları maçlar, istatistikler dahil aklınıza gelebilecek her şey uygulamada mevcut. Uygulamanın öne çıkan özelliği tabii ki maçı canlı olarak sunması. Yolda olduğunuzdan ötürü veya televizyonunun müsait olmadığı vakitte 365Scores’u açıyorsanız ve maç heyecanını izliyormuş gibi yaşayabiliyorsunuz. Üstelik çoğu canlı skor uygulamasında bulunmayan veya ücretli olarak eklenen gol videolarını izleme seçeneği de mevcut ve ücretsiz.

Dünya genelinde lig ve spor olaylarını takip etmek için harika bir uygulama olduğunu düşündüğüm 365Scores’ta sadece futbolun olmaması da güzel. Futbol dışında ülkemizde ve yurt dışında rağbet gören çoğu spor dalı eklenmiş. Sporun futboldan ibaret olmadığını bilenler arasındaysanız diğer sporlardaki gelişmeleri de takip edebiliyorsunuz.

Türkçe dil desteği olmaması dışında bir eksiği olmayan 365Scores uygulamasında aldığınız bildirimleri kendi zenkinize göre ayarlama şansına da sahipsiniz. Bildirimleri lig, karşılaşma ve etkinlik olarak kategorilere ayırabilmenin haricinde gol, kart gibi önemli anlar arasında da seçim yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR