3D Brutal Chase 2.4.0.3 (winphone)

3D Brutal Chase

3D Brutal Chase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Brutal Chase, polis olarak suçluları kovaladığınız aksiyon yüklü bir Windows Phone yarış oyunu.

3D Brutal Chase, polis arabamıza atlayarak şehrin şuçlularını kovalamaya çıktığımız aksiyon dozu yüksek süper eğlenceli bir yarış oyunu ve sadece Windows Phone’da indirilebilir olmasıyla beni oldukça şaşırtan yapımlardan biri.

Windows Phone platformunda oldukça eski ve popüler olan yarış oyunlarından birisi de 3D Brutal Chase. Aslında bu oyuna yarışı oyunu demek yanlış olur. Zira oyunda sadece polis arabalarını seçebiliyoruz ve tek amacımız şehrin dört bir yanını sarmış suçluları yakalamak.

Polis suçlu kovalamacası deneyimini mobil cihazımızda yaşatan 3D Brutal Chaes oyununda suçluları yakalamamız belli bir süre veriliyor. Bu süre içerisinde oldukça yoğun bir trafik içerisinde suçluların arabalarına dokunarak onları yakalamaya uğraşıyoruz. Bu noktada oyunun kolay olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak suçluların arabalarına tek dokuşumuz yetmiyor. Üst üste kritik noktalara hızlı bir şekilde çarpmamız gerekiyor. Bunu trafiğin aktığı bir yolda yapmanın zorluğu ise anlatılamaz.

Sürekli bir kovalamaca içerisinde olduğumuzdan aksiyonun hiç eksik olmadığı oyunda yakaladığımız her suçlu bize para kazandırıyor. Paramızı mevcut polis arabamızın özelliklerini artırmak (hızı, son hızı, dayanıklılığı gibi) veya yeni bir polis aracı satın almak için kullanabiliyoruz. Polis araçlarının sadece dış görünümlerinin değil özelliklerinin de farklı olması atlamak istemediğim önemli bir detay.

Günümüz yarış oyunlarıyla kıyasladığımızda görsel açıdan biraz zayıf kalan 3D Brutal Chase bu açığını oynanışıyla kapatıyor. Klasiğin dışına çıkmak, aksiyona atılmak istiyorsanız polis suçlu kovalamacasının başarılı bir şekilde yansıtıldığı bu oyun harika bir seçim olacaktır.

YORUMLAR