3D Paperball (winphone)

3D Paperball

3D Paperball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Paperball, çöp kutusuna kağıt atmaya çalıştığınız beceri gerektiren bir Windows Phone oyunu.

3D Paperball, işi gücü bir kenara bırakıp çöp kutusuna kağıt atma suretiyle zaman öldürdüğünüz bir beceri oyunu. Windows Phone telefonunuza ücretsiz olarak indirip boş zamanlarınızda kafa yormadan oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız iyi bir seçenek olabilir.

Oyunda çalışmak yerine zamanını çöpe kağıt atarak geçiren bir elemanın yerine geçiyoruz. Masamızın üzeri dosyalarla dolu ancak bizim tek amacımız kıvırıp top haline getirdiğimiz kağıtları ofisimizin bir kenarında duran çöp kutusuyla buluşturmak.

Ofis içinde kağıt fırlatmanın zorluğuyla ilgili kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Ancak oyunda ilerleyebilmek çok basit değil. Bölüm bölüm ilerliyoruz ve bölümleri geçebilmek için çöp kutusuna isabetli bir atıştan fazlasını yapmamız gerekiyor. Kağıdı doğrudan çöp kutusuna sokmak başka bir deyişle deliksiz sokmak yerine duvara veya etrafındaki objeye çarptırarak sokmamız gerekiyor. Bunu başardığımızda sonraki bölümü görmeye hak kazanıyoruz. Bölüm demişken her bölümde farklı bir açı ve uzaklıktan atış yapıyoruz.

Farklı stillerde atışlar yapmamıza izin veren oyunun kontrolleri son derece basit. Parmağımızı kaydırarak atışımızı gerçekleştirebiliyoruz. Bu hareketi çok seri bir şekilde yaptığımızda daha fazla puan kazanıyoruz.