4 Resim 1 Şarkı 1.1.0.10 (winphone)

4 Resim 1 Şarkı

4 Resim 1 Şarkı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    217

  • Üretici

    Özkan Yılmaz

4 Resim 1 Şarkı, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz bir şarkı bulma oyunu.

4 Resim 1 Şarkı, adından da anlayacağınız üzere 4 resimdeki ortak kelimeyi ardından şarkıyı bulmanız gereken bir bulmaca oyunu. Windows Phone platformunda oldukça popüler olan 4 Resim 1 Kelime oyunundan esinlenerek hazırlanmış oyunda şu an için 100’den fazla bölüm yer alıyor ve özellikle ilerleyen bölümlerin oldukça zor olduğunu söyleyebilirim.

Windows Phone 8 ve üzeri tüm cihazlarda sorunsuzca oynanabilen bir şarkı bulma oyunu olan 4 Resim 1 Şarkı’da önünüze gelen 4 resmi dikkatlice inceleyip aralarında bağı anlamanız ve şarkının ismini bulmanız gerekiyor. Şarkılar genelde Türkçe olduğundan şarkıları bulurken zorluk yaşamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz zira oyunun ilerleyen bölümlerde daha uzun – iki satırlık şarkı isimleri ile karşılaşıyorsunuz ve bulmanız zaman alıyor.

4 Resim 1 Şarkı oyununda da ismini hatırlamakta güçlük çektiğiniz şarkıları bulmanızda size yardımcı olacak ipuçları yer almakta. Bu ipuçlarından en etkilisi hiç şüphesiz ki şarkıyı kısa da olsa dinleyebilme. Tabii ki bu ipucunu oyunun ilk bölümünde altınınız olmadığı için kullanamıyorsunuz ve oldukça pahalı. Diğer bir deyişle ipuçlarını kullanabilmeniz için birkaç bölümü geride bırakmanız gerekiyor.

Genellikle en çok dinlenen şarkıları rastladığım oyunda geçtiğiniz her bölüm sonrası doğrudan sizi bulduğunuz şarkıya yönlendiren kısayollar geliyor. Bulduğunuz şarkıyı dilerseniz Nokia Müzik uygulamasında dinleyebiliyor, dilerseniz doğrudan bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz.

Bulmaca türünü müzikle başarılı bir şekilde harmanlayan bir yapım olan 4 Resim 1 Şarkı oyununu müzik dinlemeyi seven herkese öneririm. Boş zamanlarda kafa yormadan oynanabilecek tarzda bir Windows Phone oyunu olduğunu da eklemek isterim.

YORUMLAR