4Blend HDR 3.0.0.0 (winphone)

4Blend HDR

4Blend HDR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4Blend HDR, Windows Phone'daki ilk HDR kamera uygulaması ve popüler fotoğrafçılık uygulamaları arasında.

4Blend HDR, Windows Phone telefonu ile fotoğraf çekmeyi seven herkesin kesinlikle indirmesi gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Windows Phone platformundaki ilk dinamik aralık kamera uygulaması sayesinde zor ışık koşullarında dahi çok kaliteli fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Aynı fotoğrafı farklı pozlama değerlerinde çekerek fotoğrafta karanlık kalan kısımların daha aydınlık görünmesini, çok parlaklayan kısımların da daha koyu görünmesini sağlayan ve fotoğrafı ciddi anlamda iyileştiren bir teknik olan HDR’yi kullanan ilk kamera uygulaması olan 4Blend HDR, Nokia Camera uygulamasına benzer bir arayüz ile geliyor. Bu açıdan Nokia Camera uygulamasını kullandıysanız bu uygulamayı da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sesli komutla çekim yapmayı desteklyen 4Blend HDR kamera uygulamasındaki birçok filtre seçeneği bulunuyor. Doğal, kontrast, parlaklık, sıcaklık, ton, bulanıklık, sepya, negatif, karikatür, fotoğraflarınıza uygulayabileceğiniz filtreler arasında.

4Blend HDR ücretsiz olarak kullanılabiliyor ancak çekimden sonra filtre ekleme, galerideki fotoğrafları açıp düzenleme, 16:9 veya 4:3 oran seçimi, flash ışığını ayarlama özelliklerini kullanabilmeniz için ücretli sürüme geçiş yapmanız gerekiyor.

4Blend HDR Özellikleri:

  • Çekimden önce filtre seçimi
  • Filtresiz HDR ile zorlu ışık koşullarında en iyi fotoğrafları elde etme
  • Tripod kullanımı için sesli komutla çekim yapma
  • Kamera ayarlarını elle veya otomatik yapma
  • Canlı kutucuklar