5translate 2015.110.2306.5890 (winphone)
5translate
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    5dev

5translate, Windows Phone platformundaki en iyi çeviri uygulaması.

5translate, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir çeviri uygulaması ve gerek tasarımı gerekse de işlevleri ile Google Translate kadar başarılı. İster cümle isterseniz de kelime çevirisi yapabileceğiniz uygulama 91 dili destekliyor ve bu diller arasında Türkçe de var.

5translate, Windows Phone platformundaki Google Translate boşluğunu kapatan en iyi çeviri uygulaması diyebilirim. Son derece modern ve sade tasarlanmış arayüzü ile bizleri karşılayan uygulama ile 91 dil arasında çeviri yapabiliyorsunuz. Kelime ve cümle çevirileriniz için yazmanın dışında sesinizi kullanabiliyor veya fotoğraf çekebiliyorsunuz.

Kişisel asistan Cortana desteği ile gelen 5translate, el yazınızı da tanıyabiliyor. Çevrilmesini istediğiniz metni el yazınızla yazdığınızda uygulama bunu algılıyor ve onay butonuna dokunduğunuzda kelime çevrilmiş oluyor. Kelime diyorum zira el yazısı ile çevirme işlemi uzun cümlelerde tahmin edeceğiniz üzere başarısız.

5translate, birden fazla çeviri desteği sunmasıyla, modern arayüzüyle Windows Phone Mağazası’ndaki kesinlikle en iyi çeviri uygulaması.

YORUMLAR