6cret 1.0.0.1 (winphone)

6cret

6cret
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

6cret, çevrenizdeki kişiler hakkında düşüncelerinizi anonim olarak paylaşmanıza imkan tanıyan bir sosyal ağ uygulamasıdır.

6cret, duygu ve düşüncelerinizi yakınınızdaki kişilerle paylaşmanın en rahat yoludur. Arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız veya size yakın kişiler hakkında neler düşündüğünüzü anonim olarak belirttiğinizden bu mesajların size ait olduğu anlaşılmaz.

Gizliliğin kapılarını açtığından iOS ve Android platformunda oldukça popüler olan sosyal ağ uygulaması Secret’ın Windows Phone platformu için hazırlanan istemcisi 6cret, Tinder, Snapchat, Instagram ve Vine gibi popüler uygulamaları Windows Phone’a taşıyan Rudy Huyn tarafından geliştirilmiş. Ücretsiz olarak sunulan ve kullanım açısından resmi uygulamadan geri kalmayacak kadar başarılı.

Dilediğiniz kişiyle kimliğinizi açığa çıkarmadan iletişime geçme fırsatı sunan 6cret, Windows Phone 8.1 cihazlara uygun oldukça şık ve kolay kullanımlı arayüz ile geliyor. Etrafınızdaki kişiler tarafından paylaşılan yazıları diğer sosyal ağlardaki gibi beğenip, anonim olarak yorum gönderebiliyorsunuz.

Gerçekten neler hissettiğinizi söyleyebileceğiniz bir platform oluşturan 6cret, ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak reklamları görmek istemiyorsanız 1.29 dolar ücret ödemeniz gerekiyor.

YORUMLAR