Abyss (winphone)

Abyss

Abyss
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Abyss, Game Troopers'ın Windows Phone'a özel çıkardığı su altı macera oyunu.

Abyss, Game Troopers Windows Phone platformuna özel çıkardığı oyunlar arasında. Ünlü üreticinin son oyununda insanlığı kurtarmak adına okyanusun derinliklerinde yeni bir enerji kaynağı arayışına giriyoruz.

Işığın olabildiğince az olduğu, karanlık ortamlarda geçen oyunlar arasında olan Abyss, Windows Phone’a özel çıkan nadir yapımlar arasında ve son olarak Twins Minigame oyunuyla karşımıza çıkan Game Troopers imzasını taşıyor. Ücretli olarak sunulan oyun bizleri su altında tehlikelerle dolu maceranın içerisine sürüklüyor.

Toplam 20 bölümden oluşan oyunda Nep2no adında insanların son ürünü biyomekanik bir robotla okyanusun derinliklerinde gezintiye çıkıyoruz. Amacımız Gaia adı verilen yeni bir enerji kaynağını bulmak. Görevimiz boyunca gizemli oyuklar, keşfedilmeyi bekleyen derinlikler, gizli geçitlerle karşılaşıyoruz ve karanlık ortamda ilerlediğimizden işimiz son derece zor. Bunlar yetmezmiş gibi yolculuğumuz esnasında tuzaklar, uçurumlar, ölümcül denizaltı tünelleri gibi sürprizlerle başa çıkmamız gerekiyor.

Xbox Live desteğiyle gelen oyunun kontrol mekanizması çok basit. Robotu döndürmek için sol başparmağımızı, hızlandırmak için sağ başparmağımızı kullanıyoruz. Kontrol sistemi basit olan oyunlarda ilerlemenin aynı basitlikte olmadığını söylememe gerek sanırım.

YORUMLAR