Amazing Ninja Jump 1.0.0.0 (winphone)

Amazing Ninja Jump

Amazing Ninja Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Ninja Jump, genç ninjayı ölümcül çubukların arasından geçirmeniz gereken bir Windows Phone oyunu.

Amazing Ninja Jump, henüz yolun çok başında olan genç bir ninjayı tuzaklardan kurtarmanız gereken beceri türünde bir Windows Phone oyunu. Elle çizilmiş basit görselleriyle dikkat çeken oyun harika refleksler istemese de zamanlama yeteneğimizi devre sokan harika bir yapım ve de ücretsiz olarak geliyor.

Windows Phone 8 ve üzeri tüm cihazlarda rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış beceri oyununda tehlikeli oyunlarla kendisini geliştirmek isteyen bir ninjayı kontrol ediyoruz. Genç ninjamızın yeteneklerini iyileştirmesi için seçtiği yol oldukça tehlikeli. Ekranın sağ ve solundan sürekli olarak çubuklar geliyor ve ninjamız bu çubuklar arasından ustalıkla sıyrılarak bir üst çubuğa atlıyor. Bu şekilde zıplayabildiğimiz kadar yukarı zıplayarak ilerlemeye çalışıyoruz.

Basit görselleriyle ilk görüşte aldatan, oynadıkça eğlenceli olduğunu hissettiren oyun hem odaklanma hem de harika zamanlama gerektiriyor. Çubuklara odaklanıp kapanma hızını çok iyi analiz etmenin yanında iki çubuk (bazen tek çubuk) arasından ne zaman sıçrayacağımızı iyi ayarlamamız gerekiyor. Zamanlamayı iyi yapamazsak ninjamız garip bir ses tonuyla birlikte parçalarına ayrılıyor ve sil baştan başlıyoruz.

Tek elle rahatlıkla oynanabilen oyunda her şeyi yüksek puan kazanmak ve en iyiler listesine adımızı yazdırabilmek için yapıyoruz. Diğer bir deyişle sadece tek başımıza oynayabildiğimiz bir oyun. Yüksek puan yapmak bir yana çift haneli rakamları görmenin bile oldukça zor olduğu bu oyunu tavsiye ederim. Uzun süreli oynamada biraz sıkıyor lakin eğlenceli.

YORUMLAR