Amazing Zigzag 1.0.0.0 (winphone)

Amazing Zigzag

Amazing Zigzag
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Zigzag, Windows Phone platformunda da ücretsiz olan zorluk düzeyi harika ayarlanmış bir beceri oyunu.

Amazing Zigzag, basit görsellere sahip olmasına rağmen kısa sürede bağımlılık yaratan beceri oyunları arasında ve Windows Phone platformunda ücretsiz olarak geliyor. Zig zag çizerek ilerleyen ufak siyah renkli bir daireyi engellerin arasından büyük ustalıkla geçirmeye çalıştığımız oyunda tek amacımız yüksek puan elde ederek global tabloya adımızı yazdırmak.

Görselliğin arka plana atıldığı, oynanışın ön plana çıkartıldığı ufak boyutlu beceri oyunları arasında yer alan Amazing Zigzag, ilginç olarak Windows Phone platformunda da karşımıza çıkıyor. Hem de her yönüyle diğer platformlardan farksız bir şekilde.

Sadece tek başımıza oynamamıza izin veren başka bir deyişle oyun modu sunmayan yapımda hiç durmayan, sürekli zig zag çizerek ilerleyen daireyi oyun alanında tutmaya çalışıyoruz. Daireyi kontrol altında tutmak için ekrana belli aralıklarla (aralığı engellere göre ayarlıyoruz.) ekrana dokunmamız gerekiyor. Daha önce Flappy Bird oyununu oynadıysanız aynı kontrol sistemi bu oyunda da var. Lakin Flappy Bird kadar imkansıza yakın bir oyun değil.

Tek parmağımızla bile rahatlıkla oynayabildiğimiz oyun elbette çok basit değil. Zig zag çizerek ilerlemek zaten zorken, bir de kafasına göre hareket etmeye ayarlanmış karelerin arasından geçmek için uğraş veriyoruz. Ayrıca engeller arasına gizlenmiş altınları da toplamamız, puan kazanabilmemiz açısından mühim.

YORUMLAR