Angry Birds Epic 1.0.9.0 (winphone)

Angry Birds Epic

Angry Birds Epic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Epic, kızgın kuşların yeşil burunlu domuzlarla ortaçağdaki savaşını konu alan yeni Angry Birds oyunudur.

Angry Birds Epic, Rovio’nun akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için ücretsiz sunduğu sıra tabanlı oynanışa sahip yeni Angry Birds oyunudur. Rol yapma ve strateji türünü birleştiren yapım bizleri kızgın kuşlar ve domuzcukların ortaçağdaki savaşına götürüyor.

Angry Birds oyununun öne çıkan karakteri Red ve arkadaşlarının aralarında King Pig, Wiz Pig, Prince Porky’nin de bulunduğu birçok kötüyle mücadelesini konu alan Epic’te gerek karakterlerin kostümleri gerekse de savaş mekanları oldukça başarılı. Kahramanlarımızın zırhları, silahları, sihirli güçleri her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Eğlenceli müziklerle ve kaliteli grafiklerle süslenen oyunda Red ve arkadaşlarını yönetiyoruz. Acemi ve oldukça zayıf bir savaşçı olarak oyuna başlıyor, savaşları kazandıkça kahramanımızın zırh, silah ve iksirlerini yenileyebiliyor ve kendimizi geliştirebiliyoruz.

Alışılmışın dışında bir Angry Birds deneyimi sunan Epic’te oyun boyunca birbirinden ilginç kıyafetlere bürünmüş domuz savaşçılar karşımıza çıkıyor. Bazılarını tek başımıza yenebiliyorken, bazılarını yenmek için güçlendiricileri kullanmamız ve/veya arkadaşımızın yardımını almamız gerekiyor. Sahip olduğumuz tüm güçlendiricilere ekranın sağ üst bölümündeki iksir simgesinden ulaşıyoruz. Herhangi birini kullanmak içinse tek yapmamız gereken güçlendiriciye basılı tutup kahramanımızın üstüne getirmek. Tabii ki savaş alanını ve düşmanı yerle bir eden bu güçlendiriciler sınırlı sayıda sunulduğundan hepsini bir çırpıda kullanmamanızı öneririm. Güçlendiricilerin kullanımından bahsetmişken kahramanların kontrolü de oldukça basit. Red ve arkadaşının üzerine basılı tutup domuzlara sürükleyerek saldırıda bulunmuş, sadece üzerlerine dokunarak koruma kalkanını aktif etmiş oluyoruz. Oyun sıra tabanlı oynanışa sahip olduğundan saldırıları doğru zamanda doğru savaşçı üzerinde gerçekleştirmemiz gerekiyor. Savaştan galip çıkabilmemiz için en az 1 kahramanımızın hayatta kalması gerekiyor. Ya Red ya da arkadaşlarının hayatta kalması bulunduğunuz seviyeyi geçmeniz için yeterli.

Angry Birds Epic, 512MB bellekli Windows Phone telefonunuzda da rahatlıkla oynayabileceğiz oldukça eğlenceli bir rol yapma ve strateji oyunu. Kızgın kuşların savaşçı kimliğine büründüğü bu yepyeni Angry Birds oyununu kesinlikle oynamalısınız.

1.0.9 sürüm yenilikleri:

  • Çeşitli hata düzeltmeleri

YORUMLAR