Angry Birds Seasons 4.1.0.0 (winphone)

Angry Birds Seasons

Angry Birds Seasons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Seasons, Angry Birds serisinin özel sürümü ve en çok satan oyunudur.

Angry Birds Seasons, Angry Birds serisinin özel sürümü ve en çok satan oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Adından da anlayacağınız üzere Yılbaşı, Cadılar Bayramı, Sevgililer Günü ve daha pek çok dünya genelinde kutlanan festival sezonu temasını taşıdığından sürekli olarak güncellenen Angry Birds oyunları arasında yer alan Angry Birds Seasons’da klasik Angry Birds oynanışı hakim. Yani sapanımızın ucunda duran kızgın kuşları fırlatıyor ve domuzcukları indirmeye çalışıyoruz.

Basit kontrollere sahip olan, oynadıkça deneyim kazanacağınız oyunda irili ufaklı yeşil domuzcukları doğrudan indirebileceğiniz gibi platformlara çarptırarak ta yok edebiliyorsunuz. Ufak domuzcuklar zayıf ve kolaylıkla yok edilebilirken, daha büyük domuzcuklar daha fazla darbe gerektirdiğinden daha fazla uğraştırıyorlar. Bu noktada sapanla atış yaparken kızgın kuşu doğru açıda doğru hızda atmanız gerekiyor. Öte yandan ne kadar az hamlede hedefleri indirirseniz o kadar yüksek puan elde ediyorsunuz.

Dünya genelinde 1 milyar indirmeye ulaşan Angry Birds Seasons’da hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz 300’den fazla seviye bulunuyor ve sürekli güncellemelerle özel bölümler ekleniyor.

YORUMLAR