Angry Birds Stella 1.0.3.0 (winphone)

Angry Birds Stella

Angry Birds Stella
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Stella, Stella ve arkadaşlarının Altın Adada geçen maceralarını konu alan eğlenceli bir yapım.

Angry Birds Stella, ilk kez Angry Birds Seasons’da gördüğümüz pembe şirin kuş Stella’nın arkadaşlarıyla birlikte Altın Adada geçen maceralarını konu alan eğlenceli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Stella ve onun en iyi arkadaşları Dahlia, Poppy, Willow ve Luca ile bir ekip oluşturup Altın Adayı aç gözlü kötü prenses ve onun kötü domuzcuklarından korumaya çalıştığımız oyun serinin diğer yapımları ile benzer oynanış sunuyor. Yine sapanımızı kullanarak kötü domuzcukları indirmeye çalışıyor, en az hamlede en fazla domuzcuğu öldürerek puanımıza puan katıyoruz. Oyunda 120’in üzerinde bölüm olması ise oyundan hemen sıkılmamızın önüne geçiyor ve uzun süre Altın Adadan çıkış yapamıyoruz.

Serinin diğer oyunları ile karşılaştırdığımızda hem karakter modellemelerinde hem de animasyonlarda bir gelişme olduğu gözüme çarptı. Gerek kızgın kuşları sapanla fırlattığınızda ortaya çıkan animasyon gerekse de domuzcukların saldırı karşısında gösterdiği tepkiyi oldukça beğendiğimi belirtmem gerek. Bunların yanında tabii ki karakterler yeni beceriler kazanmış olarak karşımıza çıktığından onları sapanla fırlatmak ve süzülüşlerini izlemek çok daha keyifli.

Windows Phone platformuna biraz geç te olsa giriş yapan Angry Birds Stella, her Angry Birds oyunu gibi ücretsiz olarak geliyor ancak uygulama içi satın alımlar içeriyor. Bunun yanında 512 MB RAM’li Windows Phone telefonlar için destek veren oyunlardan.

YORUMLAR