Angry Birds 1.5.3.0 (winphone)
Angry Birds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    536

  • Üretici

    Rovio

Dünyada popüler olarak oynanan Angry Birds ile kızgın kuşları fırlatın ve karşınıza çıkan kuleleri yerle bir edin. Hem eğlenin hem de becerinizi geliştirin.

Angry Birds beceri oyunları arasında oldukça popüler yere sahip olan güzel bir oyun. Rovio adlı yapım şirketi tarafından geliştirilen bu oyun milyonlarca kez indirildi ve yıllardır sıkılmadan oynanmaya devam ediyor.

Oyun boyunca kızgın kuşlar sürekli karşınıza çıkacak. Sizin amacınız ise bu kuşları kullanarak karşınızda kulenin içinde bulunan hayvanları öldürmek. Kuşları fırlatırken sapan adı verilen bir alet kullanıyorsunuz veya buna mancınıkta denebilir. Ne kadar fazla hayvan öldürürseniz o kadar çok puan kazanıyor ve bu puanlarla kuşlarınıza çeşitli özellikler ekleyebiliyorsunuz. Bu özellikler diğer seviyelerde daha kolay bir şekilde bölüm geçmenizi sağlıyor.  Angry Birds'te 15'e yakın kuş çeşidinin olduğu söyleniyor. Bunların isimleri ise Red, Chuck, Blues, Bomb gibi farklı olarak sıralanıyor. Tabii oyun içerisinde hepsi farklı seviyelerde boy gösteriyor ve hepsini farklı bir üstünlüğü bulunuyor. Yani kimisi iriyken kimisi çok zayıf oluyor. Angry Birds'ün yaklaşık bu bölümü hariç 15'e yakın ek sürümü de bulunuyor.

Onlarca farklı bölümü ve onlarca farklı hayvanlarıyla her yaşta insanın oynadığı bu oyunu Windows Phone'da oynamak ayrı bir güzel. Bu sayfadan ayrılmadan oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilir ve rahatlıkla kurabilirsiniz.

YORUMLAR