Angry Gran Run 1.18.0.0 (winphone)

Angry Gran Run

Angry Gran Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Gran Run, Windows Phone platformunda ücretsiz indirilebilir olan, sürekli güncellenen nadir sonsuz koşu oyunları arasında.

Angry Gran Run, Windows Phone telefonunuzda sonsuz koşu türünde oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle indirip denemeniz gereken bir yapım. Despicable Me: Minion Rush, Subway Surfers, Temple Run, Rail Rush gibi hızlı oynanış sunana ve beceri isteyen oyunları seviyorsanız bu oyunu es geçmeyin derim.

Windows Phone platformunda sürekli güncellenen nadir oyunlar arasında yer alan Angry Gran Run, boş zamanlarda kafa patlatmadan oynayabileceğiniz oynarken keyif veren aksiyon dolu sahneler içeren harika bir koşu oyunu ve de ücretsiz.

Oyunda hastaneden kaçan yaşlı ve sinirli bir nineyi kontrol ediyorsunuz ve amacınız hastane görevlerinden olabildiğince uzağa kaçmak. Hemen arkanızdan hastane görevlilerinin sizi yakalamamısı için önünüze çıkan türlü engelleri kolaylıkla aşmanız gerekiyor. Yaşına rağmen oldukça hızlı koşan ninemizin karşısına yol çalışması, vızır vızır geçen arabalar, maraton koşucuları gibi zorlayıcı engeller çıkıyor. Engelleri farklı şekillerde aşabiliyorsunuz. Kimi zaman üzerlerinden zıplayarak, kimi zaman tekme atarak, kimi zamansa sürünerek… Engellerin aşılması ilk bölümlerde kolay olsa da sonradan zorlaşıyor ve daha uzağa zıplayabilme gücü gibi güçlendiriciler satın almanız gerekiyor. Neyse ki satın alımları oyun içerisinde kazandığınız altınlardan yapabiliyorsunuz.

Her ay yeni karakter ve temaların eklendiği oyunda oyunun ana karakteri olan yaşlı ve sinirli nine haricinde oyuncak ayı, muz kostümü giymiş nine, panda, ninja, penguen, vikingler, arap prensi, cricket oyuncusu, tavşan, sosis adam gibi ilginç karakterler seçebiliyorsunuz. Kostümler bölümünden ulaşabildiğiniz karakterleri oyun içinde kazandığınız altınları kullanarak açabiliyorsunuz.

Serbest oynamanın dışında günlük görevleri de tamamlamanız gereken bir sonsuz koşu oyunu olan Angry Gran Run, türünün başarılı örneklerinden.