Anodia 2 1.1.1.0 (winphone)

Anodia 2

Anodia 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anodia 2, tüm oyunseverlerin yakından tanıdığı blok kırma oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

Andoia 2, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir tuğla kırma oyunu. Her ne kadar tuğla kırma oyunlarında karşımıza çıkan altyapı üzerine kurulu olsa da Anodia 2'nin farklılaştığı çok fazla nokta var. Bu noktalardan en önemli olanı bölüm tasarımları.

Anodia 2'nin bölümleri oyunculara daima farklı bir oyun oynuyormuş hissi vermek üzere tasarlanmış gibi görünüyor. Alışageldiğimiz dikdörtgen bloklar yerine ilginç tasarımlı objelerle haşır neşir oluyor. Amacımız ise her zamanki gibi aynı; ekranın alt bölümünde konuşlandırılmış olan platformu kullanarak sektirdiğimiz topla tüm objeleri kırmak.

Bu görevi gerçekleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Platformu istediğimiz gibi hareket ettirebiliyor ve topu dilediğimiz yöne gönderebiliyoruz. Bu esnada karşımıza çıkan bonuslar ve güçlendiriciler toplayabileceğimiz puanı büyük ölçüde artırabiliyor. Bahsini ettiğimiz bu güçlendiricilerden 20'den fazla var.

Grafikleri ve gelişmiş fizik motoru ile beğenimizi kazanan Anodia 2, eskilerin tuğla kırma oyununu modern zamanlarda tekrar oynamak isteyen herkesin göz atması gereken bir yapım.

YORUMLAR