ARCHERY 3D (winphone)

ARCHERY 3D

ARCHERY 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Archery 3D, Windows Phone platformunda ücretsiz karşımıza çıkan en iyi ok atma oyunu.

Archery 3D, Windows Phone platformunda hem görsel ve işitsel açıdan hem de oynanış olarak ücretsiz kategorisinde en kaliteli ve sorunsuz çalışan okçuluk oyunu. Satın alım yapmadan tamamen kendi çabanızla ilerleyebileceğiniz harika bir spor oyunu.

Ok atma becerinizi gösterebileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız Archery 3D ile kesinlikle tanışmalısınız. Üst düzey olmamasına rağmen oldukça detaylı hazırlanmış görsellerinin yanında eski çağda savaşan okçuların eğitim anını anımsatan o dönemin müzikleriyle desteklenmiş başarılı atmosferi ile dikkatimizi çeken Archery 3D’de bölüm bölüm ilerliyorsunuz. Her bölümde hedeflerinizin yeri ve mesafesi değişiyor. İlk başlarda tahmin edeceğiniz üzere hemen vurabileceğiniz sabit hedefler çıkıyor. Biraz ilerledikçe uzaklaşan sabit hedeflerin yanında hareketli ufacık hedefler çıkıyor ki mobilde ilk defa ok atma oyunu oynuyorsanız bunları tek atışta vurmanız mümkün değil.

Farklı mekanlarda ok atmadaki başarınızı gösterdiğiniz oyunda aynı yayla ilerlemeniz oldukça zor. Belli sayıda bölüm geçtiğinizde altınlarınızı kullanarak farklı ok ve yayları almanız gerekiyor. Her yayın uzunluğu ve atış mesafesi belirtiliyor.

Oyunun kontrol sistemi son derece basit. “Dokun ve hedefin üzerindeyken bırak” şeklinde oynanıyor ancak küçük ve hareketli hedefleri vurabilmek için bu basit kontrol sistemini çok iyi kullanmanız gerekiyor. Parmağınızı biraz kaydırırsanız hedef şaşıyor, erken bırakırsanız da hedef kaçıyor.