Archery Tournament 2014.1127.1303.1269 (winphone)

Archery Tournament

Archery Tournament
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Archery Tournament, Windows Phone platformundaki en gerçekçi okçuluk oyunudur.

Archery Tournament, Windows Phone platformunda karşılaşabileceğiniz en gerçekçi oynanışa ve en iyi grafiklere sahip ok atma oyunu. Okçuluk yeteneğimizi test eden oyunda hem bilgisayara yani yapay zekaya hem de gerçek kişilere karşı oynayabiliyoruz.

Windows Phone telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz oyun adından da anlayacağınız üzere okçuluk turnuvalarına katıldığımız bir oyun. Herhangi bir alışma süreci yaşamadan doğrudan turnuvalara katılıyor ve en iyi okçu olduğumuzu insanlara gösteriyoruz.

Farklı seviyede okçular için tasarlanmış 4 turnuvanın yanında kendi özel turnuvalarınızı oluşturmanıza izin veren oyunda kontroller oldukça basit. Ancak başarılı her atış sonrası hedef uzaklaşıyor ve rüzgar faktörü devreye giriyor. Hal böyle olunca oku hedefe yöneltmek zorlaşıyor ve rakibinizi geçmeniz için ince hesaplar yapmanız gerekiyor. Atışlar için belirlenen süre ise 10 saniye.

Aynı anda 8 kişiye karşı oynamanıza izin veren Archery Tournament’ı beceri türü oyunları kaçırmam diyenlere şiddetle öneriyorum.