Armies & Ants (winphone)

Armies & Ants

Armies & Ants
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Armies & Ants, kendi karınca koloninizi oluşturup dünya genelinde tüm kaynakları ele geçirmeye çalıştığınız bir strateji oyunu.

Armies & Ants, dişi ve erkek karıncalardan oluşan koloni kurup mücadele verdiğimiz tempolu bir 3 boyutlu strateji oyunu. İster tek başımıza tekli görevlerde, istersek çoklu oyuncu modunda dünya genelinde oyunculara karşı karınca ordumuzla savaştığımız oyunda amacımız tüm kaynakları (şekerleri) ele geçirmek.

Detaylı yüksek kalitede görselleri ve savaş atmosferine sokan hareketli müzikleriyle bizleri içerisine çeken strateji – aksiyon oyununda adından da tahmin edeceğiniz üzere yönettiğimiz ordu karıncalardan meydana geliyor. Bir yandan üssümüzü korumak üzere dişi ve erkek karıncalarımızdan oluşan devasa ordumuzu kurma çalışmaları yaparken, diğer yandan dünya genelinde kaynakları ele geçirmeye çalışıyoruz.

İnternet bağlantısını zorunlu kılan oyunda üç farklı modda mücadelemizi sürdürebiliyoruz. Tekli oyuncu modunda özel görevlerde bulunma, çoklu oyuncu modunda arkadaşlarımızla ve rastgele karşımıza çıkarılan rakiplerimizle savaşma, kolonilerle teke tek karşı karşıya gelme veya arkadaşlarımızla bir olup dünyaya meydan okuma şansına sahibiz.

Oyunda rakiplerimizi yendikçe hem seviyemizi artırıyor, hem de yeni karınca kahramanların kilidini açıyoruz. Oynayabildiğimiz kahramanlardan her birinin farklı yeteneği var ve geliştirebiliyoruz. Kahramanların yanı sıra kolonimizi de özelleştirmemiz mümkün.

YORUMLAR