Aşk Uyumu 1.0 (winphone)

Aşk Uyumu

1.0
Aşk Uyumu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aşk Uyumu, sevgililerin kendi aralarında aşk uyumlarını ölçebilmeleri için geliştirilen eğlence amaçlı bir Windows Phone uygulaması.

Aşk Uyumu, eğer bir Windows Phone'unuz varsa bir de sevgiliniz varsa indirmeniz gereken uygulamalardan bir tanesi. Adından da anlayacağınız üzere uygulama sevgiliniz yada eşiniz ile aranızdaki aşk uyumu ölçerek size yüzde üzerinden bir oran veriyor. Eğlence amaçlı hazırlanan uygulama üzerindeki oranlar elbette gerçek değil fakat denemesi bile keyifli oluyor.

Sevgiliniz varsa yada yeni bir kişi ile sevgili olmaya çok yakınsanız uygulama üzerinden aranızdaki aşk uyumunu ölçebiliyorsunuz. Uygulamanın tasarımı oldukça sade ve kullanımı da çok kolay. Yoğun kırmızı renk ile hazırlanana uygulamayı kullanarak aşk uyumunu yapabilmeniz için hem kendi adınızı hem de sevgilinizin adını boşluklara yazıyorsunuz. Daha sonra başla tuşuna basarak testi uyguluyorsunuz. Test sonuçlandığında ekranda sevgiliniz yada eşiniz ile aşk uyum oranınız çıkıyor. Ama sakın düşük çıkarsa aranız açılmasın çünkü ekranda yazan oranların gerçekle ilgisi yoktur.

Sevgililer ve aşıklar için eğlence amaçlı hazırlanan uygulamayı tüm Windows Phone sahipleri ücretsiz olarak edinebilir.