Asphalt Overdrive 1.0.0.7 (winphone)
Asphalt Overdrive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    559

  • Üretici

    Gameloft

Asphalt Overdrive ile aksiyon dolu bir yarış tecrübesi bizi bekliyor

Asphalt Overdrive, Asphalt serisisnin geliştiricisi olan ünlü mobil oyun geliştiricisi Gameloft tarafından yayınlanmış olan yeni bir mobil yarış oyunudur.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı olan Asphalt Overdrive farklı oyun türlerini birleştiren yapısı ile Asphalt serisi içerisinde farklı bir çizgi izliyor. Bilindiği üzere serinin bir önceki oyunu olan Asphalt 8'de klasik yarış oyunu yapısı bolca aksiyonla birleştiriliyordu. Oyunda rakiplerimizle yarışarak bitiş çizgisinden ilk geçen araba olmaya çalışıyorduk. Bu işi yaparken rampalardan uçarak çılgın atlayışlar da yapabiliyorduk. Asphalt Overdrive'da Asphalt 8'deki aksiyon korunarak daha da yüksek doza çıkarılıyor. Oyunun yarış yapısı ise yerini bir sonsuz koşu oyunu yapısına bırakıyor. Artık rakiplerimizle yarışmak yerine trafik içerisinde en yüksek hızla yol almaya ve polislerden kurtulmaya çalışıyoruz. Bu işi yaparken rampalardan uçuyoruz ve hatta dev reklam panolarının içerisinden geçerek onları parçalayabiliyoruz.

Asphalt Overdrive yenilenen oyun sisteminin doğal bir sonucu olarak bize farklı bir görünüm ve kontrol sistemi sunuyor. Daha öncei Asphalt oyunlarında ekranda yatay bir görünüm sunuluyordu. Asphalt Overdrive'da artık ekranda dikey bir görünüme sahibiz. Bunun yanında klasik sanal kontrol yöntemi yerini swipe sistemine bırakıyor ve aracımızı parmağımızı ekranda sağa veya sola sürükleyerek yönlendiriyoruz. Böylece oyuncular araçlarını daha kolay yönetebiliyorlar ve reflekslerini kullanarak trafik arasında daha rahat bir şekilde ilerleyebiliyorlar.

Asphalt Overdrive üst düzey grafik kalitesi sunarken kusursuz fizik motoruyla saçma hataların oluşmasını engelliyor. Oyunda kullanacağınız lisanlı araçlar gerçek versiyonlarının birebir kopyası ve bu rüya araçları kullanmak oyunculara ayrı bir keyif veriyor.

Asphalt Overdrive genel olarak ele alındığında bolca heyecan ve adrenalin sunan, yüksek hızı doyasıya tecrübe etmenizi mümkün kılan başarılı bir mobil yarış oyunu.

YORUMLAR