Assassin’s Creed Unity 1.0.0.0 (winphone)

Assassin’s Creed Unity

Assassin’s Creed Unity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Assassin’s Creed Unity ile Paris haritasını gerçek zamanlı takip edebilir, suikastçilerinizi yönetebilir, yararlı ipuçları alabilirsiniz.

Assassin's Creed serisinin 7. oyunu Assassin's Creed Unity’yi satın alacaklara yönelik hazırlanmış yardımcı bir uygulama. Oyunun yapımcısı tarafından ücretsiz sunulan uygulamayı Assassin’s Creed serisini takip eden herkese şiddetle öneriyorum. Oyunun geçtiği Paris şehrini adım adım gösteren 3 boyutlu harita, sadece keskin gözlerin fark edebileceği kabartma bulmacalar, çok sayıda yararlı ipuçları kısacası oyunun can alıcı özellikleri bu uygulama ile mobil cihazınıza taşınıyor.

Assassin's Creed Unity oyununu satın alacakların kesinlikle yüklemesi gerektiğini düşündüğüm uygulamada oyunun geçtiği şehir olan Paris parmaklarınızın ucunda. 3 boyutlu tasarlanan ve üzerinde çalışıldığını belli eden harita üzerinden görevlerinizi planlayabiliyor, kendi ve operasyon arkadaşlarınızın ve düşmanlarınızın nerede olduklarını görebiliyorsunuz. Paris’in merkezi noktalarına yerleştirilmiş kabartma bulmacaları çözerek özel Nomad Brotherhood görevlerini açabiliyorsunuz. Nomad Brotherhood demişken kendi suikastçılarınızı yönetebiliyor ve Nomad Brotherhood’larınızı göreve yollayabiliyorsunuz. Başarılı olursanız özel görev ve ödüllerin kilidini açıyorsunuz.

Yeteneklerinizi etkileyen çok sayıda giyilebilir kostümü inceleme ve deneme fırsatı da sunan uygulamayı kullanabilmeniz için hem asıl oyunun kurulu olması gerekiyor, hem de Uplay hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekiyor. Tabii ki harita başta olmak üzere içerik sürekli güncellendiğinden internete bağlı olmanız şart.

YORUMLAR