Astro Bouncer 1.1.0.1 (winphone)

Astro Bouncer

Astro Bouncer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzayda hayatta kalmaya çalışan bir astronotu oynadığınız bir beceri oyunu olan Astro Bouncer ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Popüler beceri oyunları Flappy Bird ve Crossy Roads kadar iddialı bir çıkış yakalamak isteyen bir refleks sınavı olarak dikkat çeken Astro Bouncer, yeteneklerinizi denemeniz için bilim-kurgu temasını kendine uygun görmüş. Dünya dışı bir ortamda bir astronot olarak hayatta kalma çabanızı konu eden oyunda amacınız uzay boşluğunda hoplaya zıplaya olabildiğince fazla yıldız toplayıp puan yükseltmek. iOS versiyonu çıkmamış olması biraz garip olsa da Windows Phone ve Android kullanıcıları bu oyunu indirebiliyorlar.

Odağınızı bir saniye bile kaybetmemeniz gereken bu oyunda daha uzun süre hayatta kalmanızı sağlayacak bir sürü yardımcı araç gereç seçenek olarak size sunulacaktır ama işin sonunda yine her şey sizin yeteneklerinize odaklanıyor olacak. Uzayda serseri bir kurşun gibi gezdiğinizi varsayacak olursak engellere çarpmadan ve yıldızları boş geçmeden devam etmek için çok emek sarf edeceğiniz garanti. Beceri oyunlarının bağımlılık yaratan mekaniklerine Astro Bouncer'da da rastlayacaksınız.

Windows Phone cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun refleklerinizi tam anlamıyla test etme derdinde. Fiyat ödemeksizin oyunu oynamanız mümkün olsa da uygulama içi satın alma seçeneklerinin de bulunduğunu hatırlatmamızda fayda olacaktır.