Atmosphere 1.5.2.7 (winphone)

Atmosphere

Atmosphere
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone için geniş kapsamlı meteoroloji tahminleri sunan bu ücretsiz uygulama eski telefonlarda da akıcı bir şekilde çalışıyor.

Windows Phone için geniş kapsamlı bir hava durumu uygulaması arayanlar için hazırlanmış olan Atmosphere isimli uygulama, isminden de anlaşılacağı üzere dünyamızın atmosferi içerisinde meydana gelen hava hareketleri, mevsimsel değişiklikleri ve ısı değişimlerini çeşitli grafiklerle anlatan bir uygulama. Kaydedebildiğiniz birkaç lokasyon için ayrı kayıt tutan ve yağış durumundan rüzgar hareketlerine kadar ilginç detayları önünüze seren bir çalışma ile karşı karşıyayız.

Atmosphere ile alabilmiş olduğunuz geniş kapsamlı bilgilere rağmen emperyal ölçülerin yoğunlukta olması üzücü bir detay. Oysa ki Türkiye ve dünya üzerinde bulunan birçok ülke gibi ön tanımı olan bir sistem Fahrenheit yerine Celsius değerlerini göstermiş olsaydı daha kullanışlı olabilirdi. Bunu kilometre yerine mil ölçümüne ve benzeri örneklere göre daha saıralayabilirsınız.

Yine de oldukça kaliteli istatistiksel veriler ve harita görüntüleri paylaşan uygulama ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu ayrıntılarla Windows Phone kullanım deneyimini yükseltebilecek standartlar getirmekte geri kalmıyor. Sade bir arayüz tasarımı ve Windows Phone 8.1 sürümüne geçemeyen cihazlara da sağladığı destek de olumlu faktörler.

YORUMLAR