Avengers Initiative 1.0.9.0 (winphone)

Avengers Initiative

Avengers Initiative
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avengers Initiative, Hulk veya Kaptan Amerika olarak kötülere karşı savaştığımız hareketli bir mobil oyundur.

Avengers Initiative, dünya geneline en çok okunan çizgi romanların yaratıcısı Marvel Entertainment tarafından geliştirilen ve tüm platformlar için sunulan aksiyon ve macera öğelerinin yer aldığı bir oyundur. Hulk veya Kaptan Amerika ile oynama şansı bulduğumuz oyunda dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü güçlere karşı savaş veriyoruz. Yenilmezler olarak tüm güçlerimizi kullanarak barış ve güven ortamını yeniden sağlamalıyız.

Türkçe dil desteği sunan oyunda Kaptan Amerika veya Hulk rolünü üstleniyor ve Wendigo, Abomation, Kroan ve Skrullar dahil pek çok kötü Marvel karakterleri ile savaşıyoruz. İnanılmaz süper güçlü yeteneklerimizle kombo hareketleri birleştirerek suçlu ve canavarları alt etmeye çalışıyoruz. Tamamen hareketlere dayalı bu aksiyon oyununda düşmanlarımızı yendikçe çeşitli güçlendirmelerin, süper güçlerin ve yeni kostümlerin kilidini açıyoruz. Ayrıca gerek Hulk’ın gerekse de Kaptan Amerika’nın dövüş özelliklerini geliştirebiliyoruz.

Detaylı olarak tasarlanmış karakterlerin yanı sıra özel efektleriyle de dikkat çeken oyun 763MB boyutunda olmasına rağmen oyunu sorunsuzca kurabilmeniz için 4GB boş alanın olması gerekiyor. Deneme opsiyonu bulunmayan oyun için belirlenen fiyat ise 10,99 TL. Oyunun diğer bir eksi yanı ise Türkçe karakter sorunu.

YORUMLAR