Ayet Bul - Kuran-ı Kerim Meali 4.1.0.1 (winphone)

Ayet Bul - Kuran-ı Kerim Meali

Ayet Bul - Kuran-ı Kerim Meali
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ayet Bul, 10 farklı Kuran-ı Kerim mealini okuyup dinleyebileceğiniz bir Windows Phone uygulaması.

Ayet Bul, Müslümanların kutsal kitabı Kuran-ı Kerim’in farklı kaynaklarca çevrilmiş güvenilir meallerini sunarak, Kuran’ı anlamamıza yardımcı olan bir Windows Phone uygulaması. Diyanet İşleri Başkanlığı, Elmalılı M. Hamdi Yazar, Ali Bulaç başta olmak üzere Kuran-ı Kerim meallerini güvenilir kaynaklardan sunan uygulamayı Kuran’ı okumaya başlamadan önce başvurabileceğiniz harika bir kaynak.

Güvenilir tüm Kuran’ı Kerim meallerini Windows Phone cihazınızda taşıma kolaylığı sunan Ayet Bul uygulamasında sure ve ayetleri rahatlıkla okumanız için her şey düşünülmüş. Okuma ekranında yazıyı dilediğiniz gibi ayarlayabiliyor, bir sonraki ve önceki sureye tek dokunuşla geçiş yapabiliyorsunuz. Ayrıca beğendiğimiz sure ve ayetleri favorilerinize ekleyerek istediğiniz bir anda sonra kolaylıkla ulaşabiliyor veyahut arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Bunların yanında arama fonksiyonunu kullanarak merak ettiğiniz bir konu hakkında Kuran’ı Kerim’de ne yazdığını, nasıl dile getirildiğini öğrenme şansına sahipsiniz.

10 farklı meal ile birlikte Kuran-ı Kerim’in Arapçasına ulaşabileceğiniz uygulamada sure ve ayetleri sesli olarak dinleme, istenilen zamada durdurma ve ileri / geri sarma seçenekleri de bulunmakta.

Ayet Bul Özellikleri:

  • Güvenilir Kuran-ı Kerim mealleri
  • Kuran-Kerim’i Arapça ve Türkçe okuma, dinleme
  • Sure ve ayet arama, favorilere ekleme
  • Sure’nin farklı kaynaklarca yorumlanmış anlamını aynı anda gösterme
  • Sure ve ayeti paylaşma

YORUMLAR