B612
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,320

  • Üretici

    Naver

B612, LINE'ın Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz sunduğu selfie uygulaması.

Ülkelere özel sticker çıkarmasıyla öne çıkan popüler ücretsiz mesajlaşma uygulaması LINE’ın mobil kullanıcılar için yayınladığı uygulamalardan biri olan B612, Windows Phone telefonunuzda en iyi selfie’ler çekmeye yardımcı oluyor. Sosyal ağ uygulamaları gibi tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabildiğimiz uygulamada birçok filtre, süsleme seçenekleri bulunmakta.

B612, Windows Phone telefonunuzda yerleşik gelen kamera uygulamasında aradığınız seçenekleri bulamıyorsanız alternatif olarak kullanabileceğiniz harika bir uygulama diyebilirim. Uygulama her ne kadar selfie çılgınlarına özel hazırlanmış bir uygulama gibi gözükse de arka kamera desteği de bulunmakta. Kameralar arasında tek dokunuşla geçiş yaparak eğlenceli anlarınızı çekip paylaşma şansına sahipsiniz.

B612 uygulamasında sosyal ağlardan aşina olduğumuz filtre (hangi filtreyi uygulayacağınıza karar veremiyorsanız rastgele filtre uygulama seçeneği mevcut) ve süslemelerin yanında kolaj seçeneği bulunmakta. Farklı açılardan çektiğiniz selfie’lerinizi tek bir kareye sığdırabiliyorsunuz. Uygulamanın dikkat çeken diğer bir noktası selfie çekerken zorlananlar için koyulduğunu düşündüğüm zamanlayıcı seçeneği. Telefonunuzla çok zor çekim yapacak pozisyonda olduğunuz vakit zamanlayıcıyı açarak ekrana dokunmadan çekim yapabilmek oldukça işe yarıyor.

Windows Phone telefonunuzda selfie çekerken ihtiyaç duyacağınız tüm seçenekleri sunan B612, ücretsiz olmasına rağmen oldukça başarılı. Hatta Retrica'nın yerini alabilecek (tabii ki bu platformda) kadar kaliteli diyebilirim.

YORUMLAR