BabeeSync 1.0.0.0 (winphone)

BabeeSync

BabeeSync
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    12

  • Üretici

    Exandus

Windows Phone kullanan annelerin bebek bakımı için veri tutup sağlık kontrollerini gerçekleştirebilecekleri bir uygulama.

Bebeğinin sağlığına düşkün olan anneler için hazırlanmış bir uygulama olan BabeeSync ile bebeğinizin sağlık durumunu ve davranışını yorumlayan bir yazılıma ulaşmış oluyorsunuz. Windows Phone için çıkan bu uygulama ile bebeğiniz ile ilgilenmeniz gereken özel durumları hatırlatan, bakım tavsiyeleri veren ve günlük notlar almanızı sağlayan bir arayüz var. Böylece her defasında başkalarından istemek zorunda kalmadan hada kaliteli bir anne-evlat ilişkisi kurmanız mümkün olacak.

Birden çok bebek için hesap açılabilen bu uygulama ikiz ve üçüz annelerini, veya daha fazla çocuk ile baş etmek zorunda olanları destekliyor. Son derece kolay ve anlaşılır bir arayüze sahip olan uygulama Windows Phone tasarım dilini başarılı bir şekilde adapte etmiş. Menü içerisinde bez değiştirmeden beslenmeye kadar farklı seçenekleri girme imkanınız var ve tercihlerinizi veya bebeğinizin tutumunu uzun vadeli girdiler sonucunda grafik halinde takip edebiliyorsunuz. Özellikle doktor muayenesine gittiğiniz zamanlarda uzmanların durumu daha iyi anlamalarını sağlayacak olan bu seçenek büyük bir hayat kolaylaştırıcı.

Teknolojinin hayat içerisinde yaratabileceği verim ve yaşam kalitesine dair güzel bir örnek olan BabeeSync isimli bu uygulama tamamen ücretsiz. Windows Phone kullanan annelerin fazlasıyla işine yarayacak olan bu uygulama çocuk gelişimi için önemli kilit taşlarını kaydedebileceğiniz bir uygulama.

YORUMLAR