Badoo 2.3.0.0 (winphone)

Badoo

Badoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Badoo, yeni insanlarla tanışmak, sohbet etmek için kullanabileceğiniz sosyal ağ uygulamalarından biri.

Badoo, 231 milyonu aşkın kullanıcısıyla en çok tercih edilen arkadaş bulma uygulamaları arasında yer alıyor ve hem masaüstü hem de mobil cihazlar üzerinden kullanılabiliyor. Yeni insanlarla tanışmak, sohbet etmek hatta buluşma ayarlayarak arkadaşlığınızı ileri seviyeye taşımak için kullanabileceğiniz en iyi mobil uygulama.

Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Badoo, konumuzu tespit ederek (Tam konumunuzu karşı tarafa iletmiyor.) yakınınızda sizin gibi arkadaşlık kurmak isteyen kişileri listeliyor. Kişilerin profil resimlerinin yanında ilgi alanlarını da görebiliyor, sizinle ortak zevklere sahip kişilerle tanışmış oluyorsunuz. Beğendiğiniz kişi de sizi beğenirse sohbet ekranı açılıyor ve sohbet ederek yeni bir arkadaşlığa başlangıç yapmış oluyorsunuz.

Not: 2.3.0.0 güncellemesiyle birlikte Badoo Windows Phone platformu için baştan yaratıldı diyebilirim. Kullanıcı arayüzü yenilendi, yeni Spotlight özelliği eklendi ve birçok hata düzetildi, performans iyileştirmeleri yapıldı.

YORUMLAR