Battle Odyssey 1.0.0.12 (winphone)

Battle Odyssey

Battle Odyssey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Odyssey, farklı türlerini bir arada sunan yepyeni bir Windows Phone oyunu ve Gameloft imzasını taşıyor.

Battle Odyssey, bulmaca öğeleri içeren savaş oyunlarından keyif alıyorsanız Windows Phone cihazınıza indirip oynamanız gerektiğini düşündüğüm bir Gameloft oyunu. Ücretsiz olarak sunulan oyunda amacınız Pondera’yı kötülerin elinden almak.

Türkçe dil seçeneği ile geldiğinden oyun başlangıcında ve esnasında keyif dozunu sonuna kadar alacağınız yapımda okyanusların ötesindeki büyülü bir fantezi dünyasında kötü güçlere karşı mücadele veriyorsunuz. Elementer güçlere sahip çok özel bir karakter yerine geçiyor ve yanınıza müttefiklerinizi alarak Pondera’da barış ve güven ortamını sağlamaya çalışıyorsunuz.

Oyunda ilerledikçe görebileceğiniz diğer bir deyişle savaşarak kazandığınız altın paraları harcayarak açabileceğiniz 500’ün üzerinde müttefik var. Düşmanlara karşı savunmada ve saldırmada yardımcı olan bu müttefikler ateş, dünya, ay, deniz gibi çeşitli gruplara ayrılmış. Her grubun üstün bir yeteneği var. Kimisi savunmada çok iyi, kimisi de saldırıda… Grup seçiminizi de yaptıktan sonra oyuna giriş yapmış oluyorsunuz. Oyun oynanış olarak Evolve: Hunters Quest oyununa çok benziyor. Yine elementleri birleştirerek karakterleri harekete geçiriyorsunuz. Savaş sonrası karakterlerinizin güçlerini iyileştirebiliyorsunuz.

Anime karakterlerle bizleri karşılaştıran oyunda her müttefikin bir elementer bilgisi var ve her birinin beceri ve savaş kabiliyeti farklı. Zaten oyun esnasında düşman saldırılarını geciktirme, zehirleme, ateş yağmuru yağdırma gibi karakterlerin farklı yeteneklerini görüyor ve deneyimliyorsunuz.

Biraz bulmaca, biraz strateji, biraz da savaş unsurlarını içeren Battle Odyssey oyununun çevrimiçi bölümünü de seveceğinizi düşünüyorum. Çevrimiçi dünyada gerçek zamanlı olarak birebir karşılaşabiliyor ve beceri, strateji gücünüzü milyonlara gösterebiliyorsunuz. Zaferler sonrası en iyiler listesine yükselebiliyor ve büyük ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz.

YORUMLAR