Battle of Warplanes (winphone)

Battle of Warplanes

Battle of Warplanes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle of Warplanes, Windows Phone platformunda açık ara en iyi uçak savaşı oyunu ve ücretsiz.

Battle of Warplanes, Windows Phone platformunda gerek görselleriyle gerekse de oynanışıyla en iyi uçak savaşı oyunlarından biri diyebilirim. İster tek oyunculu modda adrenalin dozu yüksek görevlere katılın, isterseniz de çok oyunculu modda gerçek zamanlı oyunculara karşı savaşmanın keyfini sürün…

Çok sayıda özelleştirilebilir ve geliştirilebilir savaş uçağının bulunduğu oyunda tekli modda oynamayı seçtiğimizde üç seçenek karşımıza çıkıyor. Aralıksız süren nefes kesici savaşlar, daha fazla para kazandıran özel savaş görevleri ve bonusları toplayarak ilerlediğimiz hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz savaşların hepsi ayrı bir heyecan. İnternete bağlandığımızda ise çok oyunculu modu görebiliyoruz ki bu modda da karşımıza çıkan uçak savaşlarını gerçek kişiler kontrol ediyor ve gökyüzünün hakimi olmaya çalışıyoruz.

Oyunda ilerledikçe başka bir deyişle görevleri tamamladıkça yeni savaş uçakları açılıyor. Uçağımızı değiştirebildiğimiz gibi mevcut uçağımızı hem görünüm hem de donanım olarak yenileme şansına sahibiz.

YORUMLAR