Beast Quest 1.0.6.0 (winphone)

Beast Quest

Beast Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beast Quest mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir canavar avlama oyunudur

Beast Quest oyuncuları geniş bir açık dünya ile buluşturan bir mobil aksiyon oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Beast Quest'de fantastik bir dünyada geçen bir hkayede baş rolü üstleniyoruz. Avantia adlı dünyamızın kaderi şeytani bir büyücünün karanlık güçlerini kullanarak bu topraklarda yaşayan canavarları kötü emellerine hizmet etmeleri için kontrolü altına almasıyla değişiyor. Bu tehdidi ortadan kaldırabilmek için ise kahramanımız gönüllü oluyor ve kılıç ve kalkanını kuşanarak yola çıkıyor. Macerası boyunca çeşitli canavarlar ile yüzleşen kahramanımız şeytani büyücüyü yakalayabilmek için Avantia'nın uçsuz bucaksız topraklarını geziyor. Biz de ona bu serüveninde eşlik ediyoruz.

Beast Quest'de adım adım geniş bir açık dünyayı keşfetmekteyiz. Oyunda temel olarak çeşitli canavarları avlamak için mücadele veriyoruz. Canarlarla karşılaşarak onları yendiğimizde hazine ve tecrübe puanı kazanabiliyor, kahramanımızı geliştirebiliyoruz. Ayrıca silah ve ekipmanlarımız için de geliştirme seçenekleri mevcut. Canavarlarla savaşabilmek için kimi zaman karlı arazilerde, kimi zaman sıcak sahillerde yol almaktayız.

Beast Quest oldukça güzel grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunu basit parmak hareketleriyle oynayabilmektesiniz. Eğer aksiyon - rol yapma oyunlarını seviyorsanız Beast Quest hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR