Benzinci (winphone)

Benzinci

Benzinci
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    28

  • Üretici

    Onur Celik

Benzinci, akaryakıt fiyatları ve kampanyalarını takip edebileceğiniz, yakıttan tasarruf etmenin yollarını öğrenebileceğiniz bir mobil uygulama.

Benzinci, Windows Phone telefonunuzdan bulunduğunuz şehrin akaryakıt fiyatları ve kampanyalarını takip edebileceğiniz, yakınınızdaki akaryakıt istasyonlarının yerini öğrenebileceğiniz, akaryakıttan tasarruf etme yollarını öğrenebileceğiniz son derece faydalı ve platformda eşi benzerine rastlamadığım bir uygulama.

Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan kaliteli uygulamalar arasında olan Benzinci, akaryakıta dair ihtiyacınız olacak tüm bilgilere tek bir noktadan erişme kolaylığı sunuyor. Şehir seçimi yaptıktan sonra yaşadığınız şehirde akaryakıt fiyatlarının nasıl seyrettiğini anlık olarak görebiliyor, kampanya varsa haberdar olabiliyorsunuz.

Benzinci, tamamen yabancısı olduğunuz bir şehirde de oldukça işinize yarayacak bir uygulama. Konumuzu tespit eden uygulama bulunduğunuz yere en yakın akaryakıt istasyonlarının listesini çıkarıyor. Yol asistanı sayesinde aracınızı kullanırken istasyona rahatlıkla gidebiliyorsunuz. Kullanır mısınız bilmiyorum ancak doğrudan uygulama içerisinden istasyonun müşteri hizmetleri ile iletişime geçme şansına da sahipsiniz.

Alpet, BP, Opet, Petrol Ofisi başta olmak üzere Türkiye’de faaliyet gösteren akaryakıt istasyonları hakkında güncel kampanyaları ve fiyatları hakkında bilgilendirme haricinde yakıttan tasarruf etmenin yollarını gösteren Benzinci uygulaması sık araba kullanan herkesin Windows Phone telefonunda bulunması gereken bir uygulama.

YORUMLAR