BigOven 3.5.6.0 (winphone)

BigOven

BigOven
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BigOven uygulaması ile Windows Phone telefonlarınızdan yemek tariflerine en kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

BigOven uygulaması, Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihaz kullanıcılarının deneyebilecekleri ücretsiz yemek tarifleri uygulamaları arasında yer alıyor ve hem geniş veritabanı hem de kolay kullanımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dolayısıyla sık sık yemek tarifleri arıyor ancak kendinize uygun olanları bulmakta sorunlar yaşıyorsanız göz atmadan geçmeyin.

Uygulama içerisinde bulunan tarifler maalesef genellikle yabancı mutfaklara aitler ve İngilizce olarak sunuluyorlar. Fakat kullanılan dil ve açık tarifler sayesinde yabancı dilde olsa da tarifleri anlamakta herhangi bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Uygulamanın temel niteliklerini listelemek gerekirse;

  • Tarif koleksiyonlarına erişme
  • Gelişmiş arama ve filtreleme seçenekleri
  • Favorilere ekleme ve tarif saklama
  • Pro üyelik ile gelişmiş seçenekler
  • Bildirim desteği

Uygulamadaki tariflerin malzemeleri bir alışveriş listesi gibi düzenlendikleri için, yemek tarifini seçtiğinizde satın almanız gereken bu malzemeleri hemen görebiliyor ve dilerseniz mevcut olanları da işaretleyebiliyorsunuz.

Kendi tariflerinizi uygulamaya girmek ve ölçü birimleri arasında dönüşümler gerçekleştirmek de uygulamada mümkün olduğu için kullanırken zorluk çekmeden hemen yemeklerinizi hazırlayabileceğinize inanıyorum.

YORUMLAR