Bilmecelik 1.0.1.1 (winphone)

Bilmecelik

Bilmecelik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilmecelik oyununda çözülmesi gereken 200'ün üzerinde bilmece sizleri bekliyor.

Bilmecelik, 200’den fazla bilmeceyi bünyesinde barındıran oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Zaman geçirmek için birebir olan oyunda saatlerce düşünmenizi gerektirecek zorlu bilmeceler de bulunuyor.

Boş zamanınızda hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Bilmecelik, her seviye Windows Phone akıllı telefon ve tablette oynanabiliyor. Tamamen ücretsiz ve internet bağlantısı gerektirmiyor. Şu anda toplam 210 bilmecenin yer aldığı oyunda amacınız bilmeceleri olabildiğince kısa sürede tamamlayarak en iyiler listesine girmek. Bilmeceleri çözdükçe altın topluyor, bu altınları zorlu bilmeceleri çözerken kullanıyorsunuz. Altınlar bilmeceyi çözmenizde oldukça işinize yarasa bunları dikkatli kullanmanızda fayda var. Zira aldığınız her ipucu için 50 altın vermeniz gerekiyor.

Unutulmuş bilmeceleri gün yüzüne çıkaran oyunu oynamak oldukça basit. Karışık sırayla dizilmiş harflere dokunarak bilmecenin cevabını oluşturuyorsunuz. Hatalı bir harf yerleştirmeniz durumunda o harfi geri çekmeniz veya tamamen silmeniz de mümkün.

Bilmecelik Özellikleri:

  • 200’ün üzerinde zorlu bilmece (Güncellemelerle yeni bilmeceler)
  • Zorlu bilmeceler için ipucu satın alma
  • Yanlış girilen harfleri silme
  • Oyunda harcanan süreyi görme
  • Canlı kutucuk desteği