BitTorrent Shoot 1.0.0.30 (winphone)

BitTorrent Shoot

BitTorrent Shoot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BitTorrent Shoot, Windows Phone'larınız üzerinden farklı mobil cihazlara büyük boyutlu dosyalar ve fotoğraflar göndermenizi sağlayan yararlı bir uygulama.

BitTorrent Shoot, Windows Phone sahiplerinin hem diğer Windows Phone sahibi kişilere hem de Android ve iOS mobil cihaz sahibi olan tanıdıklarına büyük boyutlu video ve toplu olarak video gönderimi yapabileceğiniz yararlı ve başarılı bir uygulama.

Uygulamayı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyor olmanıza rağmen, ilk 3 dosya gönderiminden sonra ücret ödeyerek sınırsız kullanım hakkını elde etmeniz gerekiyor. Yani uygulamayı indirme ve ilk 3 dosya gönderimi ücretsiz. Kullanmaya devam etmek için malesef para ödemeniz gerekiyor.

3 adımda dosya gönderimi yapabilmenizi sağlayan uygulamanın arayüzü son derece şık ve aynı zamanda çok sade. Bu nedenle kullanırken herhangi bir kafa karışıklığı oluşmuyor.

Özellikle birlikte konser, tatil ve benzeri aktivitelere katıldığınız arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınız ile fotoğraf ve videoları paylaşmak için ideal olan uygulama, tanıdığınız kişiler arasında yayıldıkça daha etkili kullanıma sahip oluyor. Çünkü dosya gönderimi yapabilmeniz için karşı tarafta da uygulamanın yüklü olması gerekiyor.

Farklı platformlar üzerinde destek vermesi nedeniyle daha yararlı olabilecek uygulamayı ücretsiz olarak Windows Phone'larınıza indirip kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR