Bleenka 1.4.1 (winphone)

Bleenka

Bleenka
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bleenka, Windows Phone cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir flört etme uygulamasıdır.

Bleenka, Windows Phone kullanıcılarının akıllı telefonları üzerinde kullanabilecekleri ücretsiz bir arkadaş bulma ve flört etme uygulamasıdır.

Yeni arkadaşlar edinmek ve uzun ömürlü ilişkilere başlamak için sizlere yenilikçi bir yol sunan uygulama, bu konuda oldukça başarılıdır.

Hatta hoşlandığınız ama kendisine açılamadığınız kişileri Bleenka üzerinde bularak, onlara anonim olarak kendilerinden hoşlandığınızı bildirebilir ve hoşlandığınız kişi sizin kim olduğunuzu merak ederek sizinle görüşmek istersen uygulama tarafından size özel bir buluşma ayarlanabilir.

Buluşma saati gelene kadar kendisinden hoşlandığınız kişi sizin kim olduğunuz hakkında herhangi bir bilgi sahibi olamaz ve bir araya geldiğiniz zaman bu görüşme onun için de tam anlamıyla bir sürpriz olur.

GPS aracılığıyla konum bilgilerinize ulaşan uygulama; buluşmanın gerçekleşmesini denetler, bu sayede her iki tarafında  tatsız durumlarla karşı karşıya kalmasını önler.

Kişisel bilgilerinizi belirleyebileceğiniz ve profil bilgilerinizi istediğiniz gibi güncelleyebileceğiniz uygulama yardımıyla, aradığınız arkadaşların özelliklerini de belirleyebilirsiniz. Böylece uygulama sizin için en uygun kişileri bulacaktır ve istediğiniz ideal arkadaşlarınızla buluşmanıza olanak sağlayacaktır.

Yakınlarınızda yer alan kişiler görebileceğiniz ve onları bleenk'leyerek onlardan hoşlandığınızı kendilerine belirtebileceğiniz uygulama ile yeni arkadaşlar edinmek çok kolay.

YORUMLAR