Bouncing Ball 1.2.0.0 (winphone)

Bouncing Ball

Bouncing Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bouncing Ball, sürekli zıplayan bir topu kontrol etmeniz gereken beceri gerektiren bir Windows Phone oyunu.

Bouncing Ball, Windows Phone telefonunuzda sinir olarak oynayacağınızı düşündüğüm bir beceri oyunu. Basit dokunma hareketiyle oynanan oyunda dört haneli puana ulaşmak için saatlerinizi vereceksiniz.

Kısa sürede milyonlarca indirmeye ulaşan beceri oyunlarının yapımcısı Ketchapp’ın yeni oyunu Bouncing Ball, Windows Phone platformunda resmi olarak karşımıza çıkmıyor. Ancak aynı isimle yayınlanan oyun orjinalini aratmayacak kadar başarılı yapılmış diyebilirim.

Sadece tek başımıza oynama seçeneği sunan Bouncy Ball, görsel açıdan benzemese de oynanış olarak Ppopüler Bouncy Bits oyununa oldukça benziyor. Hatta kontrol sistemi bile aynı yapılmış. Oyuna geçecek olursak oldukça basit görsellere sahip olduğundan ilk bakışta keyif alamayacağınızı düşünebilirsiniz ancak oynamaya başladığınızda kesinlikle fikriniz değişecektir. Oyunda kontrolümüzdeki obje renkli bir top. Top sürekli zıplamaya proglanmış ve kontrol altına almak oldukça güç. Dokunma hızımıza göre hareket eden topun yolunu kesen çok sayıda engel var. Zamanlamayı çok iyi yapmazsanız top engele çarpıyor ve oyuna sil baştan başlıyorsunuz.

Çok basit gibi görünen ilgiç şekilde bağımlılık yaratan oyunda ilerlemek son derece dikkat ve harika zamanlama gerektiriyor. Engelleri aşmak için onları önceden görmeli ve hızınızı ayarlamanız gerekiyor. Öte yandan top sürekli düz bir zemin üzerine gitmiyor. İlerledikçe alçaklı yüksekli zeminler karşınıza çıkıyor.

Sonu gelmeyen oyunda tek amacımız olabildiğince ilerleyerek yüksek puan kazanabilmek. Her ne kadar tek elle oynanabilse de bunu başarmak oldukça güç. Dört haneli puana ulaşmak ise imkansıza yakın.