Briefcase 1.1.0.3 (winphone)

Briefcase

Briefcase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Briefcase, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz bir dosya yöneticisi.

Briefcase, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz dosya yöneticileri arasında ve Microsoft’un Dosyalar uygulamasına alternatif olarak kullanabilecek kadar başarılı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Windows Phone 8.1 cihazlarla uyumlu dosya yöneticisi Briefcase ile telefonun kendi hafızasındaki, hafıza kartınızdaki ve OneDrive (Diğer bulut depolama servisleri desteklenseydi harika olurdu.) hesabınızdaki dosyaları yönetebiliyorsunuz.

Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan oldukça yeni bir uygulama olan Briefcase’in arayüzüne baktığımızda herkesin kullanabileceği şekilde hazırlanmış son derece basit ve sade bir arayüz görüyoruz. Alt tarafa konumlandırılmış sekmeleri kullanarak yerel depolama alanındaki, sd karttaki ve OneDrive’daki dosyalarınıza anında ulaşabiliyorsunuz. Tabii ki ardığınız dosyaya daha rahat ulaşabilmenizi sağlayan arama fonksiyonu da unultulmamış. Son açtığınız dosyalara ve favorilerinize eklediğiniz dosyalara da yine alt menüden ulaşabiliyorsunuz.

Dosyaları sıralama, dosyaları toplu veya tek olarak seçme, dosya ekleme ve arama gibi diğer dosya yöneticilerinde gördüğümüz tüm özellikleri kullanımımıza sunan uygulamanın OneDrive entegrasyonu da son derece başarılı. OneDrive hesabınızı ekledikten sonra OneDrive’daki dosyalarınızı doğrudan Windows Phone cihazınıza indirebiliyor, aynı şekilde telefonunuzdaki bir videoyu, fotoğrafı veya belgeyi OneDrive’a yükleyebiliyorsunuz. Bunun yanında internet bağlantınız olmasa dahi buluttaki dosyalarınıza erişebiliyorsunuz.

Briefcase Özellikleri:

  • Dosya sıkıştırma, sıkıştırılmış dosyaları açma
  • Dosya ve klasörleri başlangıç ekranına sabitleme
  • Klasör oluşturma ve uygulamanın ana ekranına ekleme
  • OneDrive’dan toplu şekilde dosya indirme ve yükleme
  • OneDrive dosyalarına çevrimdışı erişme
  • Dosyaya uzun dokunulduğunda ek seçeneklere ulaşma

YORUMLAR