Canderland (winphone)

Canderland

Canderland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Canderland, çocuğunuz veya küçük kardeşinizin beğenisine sunabileceğiniz renkli şeker eşleştirme oyunu.

Canderland, renkli ve animasyonlarla süslenmiş arayüzüyle çocukların ilgisini çekecek şeker oyunları arasında. Windows Phone platformunda da ücretsiz karşımıza çıkan oyunda her çeşit şekerin bulunduğu sihirli bir dünyaya adım atıyor ve birbirinden şirin hayvanları sevindirmeye çalışıyoruz.

Candy Crush Saga oyunun çocuklar için uyarlanmış sürümü diyebileceğim Canderland’i ilk açtığımızda kendimizi şekerlerle dolu fantastik bir dünyada buluyoruz. Ne olduğunu anlamadan renkli şekerleri eşleştirmeye başlıyoruz. Farklı renk ve etkideki şekerleri birbirleriyle eşleştirdiğimizde hayvanları mutlu etmiş oluyoruz.

Oyunda oldukça uzun hatta “sonu var mı?” dedirten bir harita üzerinden ilerliyoruz ve her bölümde toplamamız gereken şekerler değişiyor. İlk başlarda tabii ki şekerleri eşleştirmek son derece basit ve birkaç dokunuşla bölümü tamamlamak mümkün ancak haritanın yarısında oyun biraz zorlaşmaya başlıyor, aynı renkte şekerleri eşleştirmek için güçlendiricilerden faydalanmamız gerekiyor. Tahmin edeceğiniz üzere oyunun gidişatını etkileyen güçlendiriciler belli sayıda ve bir noktadan sonra ücretli olarak sunuluyor. Bu yüzden oyunu çocuğunuz veya küçük kardeşinize vermeden önce uygulama içi satın alımları kapatmanızı öneririm.

YORUMLAR