CarX Drift Racing 1.0.0.7 (winphone)

CarX Drift Racing

CarX Drift Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CarX Drift Racing, mobil cihazlarda en çok oynanan drift yarışı oyunları arasındadır.

CarX Drift Racing, dünya genelinde 1 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan drift yarışı oyunudur. Ücretsiz olarak oynanabilen oyunda drift yarışları için özel olarak dizayn edilmiş araba ve yarış pistleri, tamamı lisanslı hareketli müzikler ve özel efektler sizi sizden alacak.

Drift heyecanını mobil cihaza taşıyan başarılı oyunlardan CarX Drift Racing, tek başınıza veya arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz yüksek kalitede grafikler sunan, boyutu fazla yüksek olmayan bir yarış oyunu. Kupa ve para ödülü içeren kariyer modu ve milyonlarca yarışçının katıldığı çevrimiçi yarışlar olmak üzere 2 farklı oyun modu içeren oyunda toplam 6 araba ve pist bulunuyor. Yarışları kazanarak veya gerçek para ödeyerek yeni araba ve pistlerde yarışma şansı buluyorsunuz.

Ücretli ve popüler araba yarışı oyunlarını aratmayan oyunda drift yapmak ilk başta zor gelebilir ancak kontrolleri alıştıkça oyundan alacağınız zevk te artacaktır. Alternatifi bulunmayan ancak değiştirilebilen kontroller dokunmatik butonlardan ve ivme ölçerden oluşuyor. Gaz, fren ve el freni için ekranın farklı noktalarındaki butonları kullanıyor, arabanızı yönlendirmek içinse cihazınızı sağa / sola eğiyorsunuz.

CarX Drift Racing, düşük ve orta seviye Windows Phone akıllı telefon ve tabletiniz bile rahatlıkla oynayabileceğiniz bir drift yarışı oyunu.

YORUMLAR