Catapult King 2015.501.333.5818 (winphone)
Catapult King
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    Wicked Witch

Catapult King, mancınıkla kaleleri, şövalyeleri, ejderhaları aşmaya çalıştığınız bir Windows Phone oyunu.

Catapult King, kendi hazırladığımız mancınıklarla dev kaleleri yıkmaya çalıştığımız beceri türünde bir Windows Phone oyunu. Yüksek kalitede detaylı ve renkli görsellerinin yanı sıra basit lakin saran oynanışı ile öne çıkan yapımda kaçırılan prensesi kurturmak için mücadele ediyoruz. Ejderhalarla, şövalyelerle dolu şehirde kendimizi tehlikeli aksiyonların içerisine atıyoruz.

Milyonlarca oyuncuya ulaşmış ödüllü mobil oyunlardan biri olan Catapult King, son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Ücretli ve deneme sürümü olarak indirilmeye sunulan oyunda engelleri aşmak için kullanabileceğimiz tek silah mancığımız. Tamamen kendi tasarımımız olan mancığını kullanarak yüksek ve sağlam duvarlarla örülmüş, ilk bakışta yıkılmaz gibi görünen kaleleri yerle bir etmeye çalışıyoruz. Mancığımızla yol almaya başladığımızda karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Ateşiyle bizi cayır cayır yakacak ejderhalar, şövalyaler karşılaştığımız engeller arasında. Tüm bu engellerle çarpışmamızın sebebi ise bir prenses.

Eğitimli ejderhalar tarafından kaçırılan güzeller güzeli prensesi kurtarmak için uğraş verdiğimiz oyunda farklı farklı silahlar yerine tek bir silah elimize veriliyor. Sadece mancığımızı kullanarak kale, ejderha ve diğer engelleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Oyunun ilk başında verilen mancınık çok etkili olmadığından amacımıza ulaşmamız uzun sürüyor. Neyse ki oyunda seviye atladıkça sihir kazanıyor ve sihirlerimizi mancığımızı geliştirmek için kullanabiliyoruz.

Catapult King, kısa süreliğine oynandığında keyif veren yapımlar arasında. Görsel olarak ta çok başarılı lakin düşük donanımlı cihaza sahipseniz kasma sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca oyunun tamamen ücretsiz olmadığını, deneme sürümüyle geldiğini bir kez söylemekte fayda var.

YORUMLAR