Catch 2.3.0.0 (winphone)

Catch

Catch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Catch, farklı renkte yıldızları eşleştirmeye dayanan Windows Phone'a özel zorlu bulmaca oyunu.

Catch, Windows Phone telefonunuzda boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu. Flow Free oyununa benzerliği ile dikkat çeken yapımda zaman zaman içerisinden güçlükle çıkacağınız ve ciddi anlamda üzerinde düşünmeden ilerleyemeceğiniz 100’ün üzerinde seviye yer alıyor.

Farklı renkte boruları birleştirmeye dayanan zorlu bulmaca oyunu Flow Free’nin kopyası diyebileceğim Catch sadece Windows Phone platformunda indirilmeye sunulmuş. Dolasıyla Windows Phone’a özel olarak hazırlanmış bir oyun diyebiliriz. Oyunda sarı, kırmızı, mavi ve kırmızı renge bürünmüş yıldızları birbirlerine bağlamanız gerekiyor ve bu iki başlarda oldukça basit ancak ilerledikçe tablo büyüdüğünden eşleştirme yapmak bir hayli zaman alıyor. Hatta bazı bölümleri iki kere oynamadan geçemeyeceğinizi netlikle söyleyebilirim.

Toplamda 160 bölümün bulunduğu ancak sadece ilk 40 bölümü ücretsiz olarak oynamamıza izin veren renkli bulmaca oyununda saatlerinizi alacak, kafa patlatmanız gereken çok zorlu bölümlerle karşılaşmak istiyorsanız ek paket satın almanız gerekiyor. Ek paketlerden Master Pack’i seçerseniz 60 zor, Elite Pack’i seçerseniz de 60 çok zor bölümleri oynayabiliyorsunuz. Bu noktada Catch’in ücretsiz gibi görünen ancak ücretli bir Windows Phone oyunu söyleyebiliriz.

Kısa sürede içerisine çeken diğer bir deyişle bağımlılık yaratan oyunda yıldızları eşleştirmek için tek yapmanız gereken yıldıza dokunmak ve başlangıç noktasından çekip aynı renkli yıldıza sürükleyip bırakmak. Dikey ve yatay olarak çizgiler çizebiliyorsunuz. Ancak bazı bölümlerde bağlantıların kolay yapılmasını engellemek amacıyla tasarlanmış çizgilerle karşılaşıyorsunuz.

Daha önce Flow Free oyununu oynadıysanız başarılı bir kopyası olan Catch’i de indirip denemelisiniz.