Catorize 1.0.0.0 (winphone)

Catorize

Catorize
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Catorize, Windows Phone cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir beceri oyunudur.

Catorize, Windows Phone kullanıcılarının akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir platform oyunudur.

Büyülü bir dünyada yaşayan sevimli bir kedinin maceralarına konuk olacağınız oyunda bulmacaları çözerken, yeteneklerinizi de konuşturmalısınız.

Dünya üzerinden çalınan renkleri geri getirmek için zorlu bir yolculuğa çıkacağınız oyunda, yöneteceğiniz sevimli kedi ile bir platformdan diğerine atlayarak renkli taşları toplamaya ve bölümleri 3 yıldızla bitirmeye çalışacaksınız.

Oldukça basit dokunmatik kontroller yardımıyla yöneteceğiniz kediniz ile platformlar arasında zıplarken karşınıza çıkacak olan engellere ve tehlikelere çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yoksa bölümleri tamamlamanız hiç de kolay olmayacak.

5 farklı dünyada 80'den fazla bölümün sizleri beklediği oyunda çok eğlenceli ve keyifli saatler sizleri bekliyor olacak. Catorize'ın büyülü dünyasında sizler de hemen yerinizi alarak sevimli kediye dünyaya eski ışığını getirmesi için yardımcı olabilirsiniz.

YORUMLAR