CCPlayer 2014.1215.813.3769 (winphone)

CCPlayer

CCPlayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CCPlayer, VLC ve MX Player'a alternatif olarak kullanabileceğiniz bir video oynatıcı.

CCPlayer, Windows Phone platformunda yeni karşımıza çıkan bir video oynatıcı ve ücretsiz olmasına karşın VLC Media Player ve MX Player’dan aşağı kalır hiçbir yanı yok diyebilirim. Tüm video ve ses formatlarını destekliyor ve altyazılı videoları oynatmada da oldukça başarılı.

Windows Phone 8 ve üzeri cihazınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz çok sayıda video oynatıcı var ancak CCPlayer kadar fazla özelliğe sahip olanı ilk kez gördüm diyebilirim. MP4, MKV, AVI, FLV gibi en çok tercih edilen video formatlarını ve AAC, MP3, PCM ses formatlarını destekleyen uygulamanın öne çıkan tek özelliği dilediğiniz videoyu sorunsuzca izleyebilmeniz değil. Geniş altyazı desteği sayesinde altyazılı videolarda da sorun yaşamıyorsunuz. Altyazının büyüklüğünü, konumunu ayarlayabilmeniz ve senkron sorununu çözebilmeniz için de seçenekler mevcut. Hatta altyazının hızını dahi ayarlayabiliyorsunuz.

Seri filmler ve özene bezene hazırladığınız çalma listeleriniz için çalma listesi ekleme seçeneği de sunan CCPlayer uygulamasında video hızınızı, parlaklığını ayarlama şansına da sahipsiniz.

Sıklıkla güncellenen CCPlayer, VLC ve MX Player gibi popüler video oynatıcıların gölgesinde kalsa da kesinlikle denenmesi gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR