Çeviri 1.0.0.0 (winphone)

Çeviri

Çeviri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yandex.Çeviri, 30'dan fazla dilde destek veren ve gelişmiş özellikler içeren çevrimiçi sözlük uygulamasıdır.

Yandex.Çeviri, yabancı dilde yazılmış kelime ve cümleleri başarıyla çevirebilen bir çevrimiçi sözlük uygulamasıdır. Aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 30’dan fazla dili destekleyen çeviri uygulaması, tamamen ücretsizdir.

Rusya’nın lider arama motoru Yandex’in Windows Phone 8 işletim sistemli Nokia cihazları için özel olarak geliştirdiği çeviri uygulaması ile sözcük gruplarını ve tüm metinleri hızlıca çevirebilirsiniz. Cümlenin tamamını yazmanıza gerek kalmadan çeviriyi görüntüleme, bir sonraki sözcüğü ilk harflerine ve anlama göre önerme, çevrilmiş metni dinletme gibi özellikler içeren Yandex.Çeviri, herkesin rahatlıkla kulanabileceği son derece basit tasarlanmış, ihtiyacınız olan tüm seçenekleri içeren kullanıcı dostu bir arayüze sahip.

Yandex’in ücretsiz çeviri uygulaması, Rusça, İngilizce, Ukraynaca, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Hollandaca, Çekçe, İsveççe, Danca, Bulgarca, Rumence, Sırpça, Lehçe, Belarusça, Portekizce, Hırvatça, Türkçe, Estonca, Letonca, Litvanca, Yunanca, Slovakça, Slovence, Arnavutça, Katalanca, Makedonca, Fince, Macarca, Norveççe, Ermenice, Azerice, Gürcüce dillerinde destek vermektedir.

Yandex.Çeviri’nin seslendirme özelliği ise, Rusça, İngilizce, Türkçe, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Lehçe, Çekçe, İsveççe, Portekizce, Fince, Katalanca, Danca, Hollandaca, Yunanca ve Norveççe dillerinde mevcuttur.

Yandex.Çeviri Özellikleri:

  • Metin girilirken sözcük ve sözcük gruplarını eş zamanlı çevirme
  • Sözcük ve sözcük gruplarını seslendirme
  • Otomatik dil algılama
  • Çeviri geçmişini kaydetme

YORUMLAR