Chef's Burger 1.5.1.0 (winphone)

Chef's Burger

Chef's Burger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chef's Burger, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz burger hazırlama oyunlarından biri.

Chef’s Burger, dünyanın en iyi burger şefi olmaya çalıştığımız eğlenceli bir Windows Phone oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz ve oldukça ufak boyutlu olan oyunda tüm hünerlerimizi göstererek en lezzetli burgerleri hazırlıyoruz.

Sadece Windows Phone platformunda indirilebilir olan nadir oyunlar arasında olan Chef’s Burger, temelde burger hazırlama oyunu olsa da diğer platformlardakinden oldukça farklı bir oynanış sunuyor.

Müşterierimizden sipariş alıp son derece dikkatli bir şekilde hazırlayıp sunarak ilerlediğimiz oyunda zaman oldukça mühim. Oyunda esnasında zaman ibaresi çıkmasa da tüm siparişleri bitirdiğimizde karşımıza çıkan puan ekranına yansıyor. Siparişlerimizi ne kadar çabuk ve hatasız hazırlarsak o kadar fazla puan kazanıyoruz.

İlginç görünümlü karakterlerle lezzetli burgerler hazırladığımız oyunda dikkat son derece önemli. Malzemeyle dolup taşan katlı burger siparişlerinden para kazanmak için zamanında teslim etmenin yanında malzemeleri ziyan etmeden hazırlamamız gerekiyor. Ziyan zebil olan her malzeme gün sonunda kazancımıza etki ediyor.

Günü karın tokluğuna kapatmaktan restoranı dekore edecek düzeyde kazanmanız gereken 90’dan fazla bölüm sunan Chef’s Burger, basit ancak saran bir oynanış sunuyor ve zaman öldürmek için birebir.

YORUMLAR