Chess Fusion 1.0.0.0 (winphone)

Chess Fusion

Chess Fusion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chess Fusion, Windows Phone Mağazası'ndaki en kaliteli satranç oyunu.

Chess Fusion, her seviyede satranç oyuncusunun oynayabileceği şekilde tasarlanmış ve hem tek kişilik hem de çevrimiçi oyun modu sunuyor.

Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonunuza ücretsiz yükleyebileceğiniz satranç oyunu 3 boyutlu grafiklerle süslenmiş; satranç tahtasının ve taşların detayı ise harika. Grafikleri ile mağazadaki birçok satranç oyunu arasından sıyrılıyor.

Chess Fusion, tek kişi, iki kişi ve çevrimiçi olmak üzere üç farklı oyun modu sunuyor. Tek kişiliği seçtiğinizde yapay zekaya karşı oynuyorsunuz ve karşı tarafın hamleleri seçiminize göre farklılık gösteriyor. Yapay zekayı sona getirdiğinizde daha yavaş ve akılcı oynayan gerçek bir satranç oyuncusuna karşı oynadığınızı hissediyorsunuz. İki kişilik mod ise satrancı o anda yanınızda bulunan arkadaşınıza veya kardeşinize karşı oynama şansı sunuyor. Uzaktaki bir arkadaşınıza karşı oynamak içinse çevrimiçi modu kullanmanız gerekiyor.

Chess Fusion’da öğrenme modu bulunmuyor ancak oynamak istediğiniz taşın hangi yönlere hareket edebildiğini, kaç kare ilerleyebildiğini animasyon eşliğinde görebiliyorsunuz.