CJ: Strike Back 1.1.3.0 (winphone)

CJ: Strike Back

CJ: Strike Back
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CJ: Strike Back, hem akıllı telefon hem de tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz uzaylı yok etme oyunudur.

CJ: Strike Back, Windows Phone tabanlı akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz arcade türünde bir oyundur. Çok sayıda uzaylıyla ve mekanikleştirilmiş birlikle karşılacaksınız. Dünyanın kaderi sizin elinizde.

Oddly adında bir karakteri yönettiğimiz oyunda dünyayı uzaylıların istilasından kurtarmaya çalışıyoruz. Yukarı doğru koşarak ilerliyor ve yolumuza çıkan tüm düşmanları öldürmeye çalışıyoruz. Birbirinden dişli bu düşmanların saldırısından korunmak için kalkanımızı ve özel güçlerimizi kullanıyoruz. Özel güçlerinizle aynı türdeki 3 düşmanı aynı anda yok edebiliyorsunuz. Ancak özel güçlerinizin tek kullanımlık olduğunu ve dikkatli kullanmanız gerektiğini unutmayın. Yol boyunca çok sayıda düşmanla karşılaşıyorsunuz, bunların başını öldürerek ekstra bonuslar kazanabilir, size atanan görevleri tamamlayarak ta puanınızı yükseltebilirsiniz.

Grafikleri etkileyici olmasa da, bağımlılık yapıcı derecede oynanışa sahip bir oyun olan CJ: Strike Back'i reklamlar eşliğinde ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Ek kalkan almanız için oyun içi satın alımlar sunan bu arcade oyununu kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR