Clan Defenders 1.0.0.0 (winphone)

Clan Defenders

Clan Defenders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clan Defenders, hem akıllı telefon hem de tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kabile savunma oyunudur.

Clan Defenders, M.Ö. 10.000 yılında bir adada yaşayan mutlu bir ailenin yaşamını konu alan bir mobil oyundur. Çarpıcı 3 boyutlu grafikleri ile dikkat çeken oyunu Windows Phone 8’li akıllı telefon ve tabletinizde oynayabilirsiniz.

Keşfetmek için derinlere ineceğiniz bir adada geçen Clan Defenders, hikaye odaklı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Güzel bir adada mutlu bir şekilde yaşamanı sürdüren bir aile vardır. Lord Balong adında kötü biri ailenin yaşadığı adayı fethedmek üzere çok uzaklardan gelir. Ben ve ailesinin silahlarını alıp kendilerini savunmaktan başka çareleri yoktur.

Farklı becerilere sahip karakterle mücadele ettiğiniz oyunun oynanışı oldukça basit. Sol alt köşede kendinizi savunacağınız silahlar gösteriliyor, en fazla üç silahı üzerinizde taşıyabiliyorsunuz. Oyunun başlangıcında sahip olduğunuz silahlar arasında taş, ahşap oklar ve mancınık bulunuyor. Bölümleri geçerek ve düşmanlarınızı yok ederek kazandığınız coins’lerle mevcut silahları yükseltebiliyor veya yeni ve daha iyi silahlar satın alabiliyorsunuz. Sağ alt köşede ise sihir yetenekleriniz gösteriliyor. Yetenekleriniz arasında fırtına, gök gürültüsü veya meteor yağmuru çağırma bulunuyor. Dikkatlice seçmeniz gereken bu sihirlerden üçü ile kendinizi donatabiliyorsunuz. Oyunda seçebileceğiniz üç karakter bulunuyor ve her bir karakterin kendine özgü yeteneği var. Kimi karakter kendisini daha hızlı yenilerken, kimisi de saldırılara daha iyi karşılık veriyor.

Clan Defenders Özellikleri:

  • Savunmanız gereken 10’dan fazla mekan, 100 seviye.
  • Sizi M.Ö. 10.000 yılına götürecek 15’den fazla silah
  • Rakipleriniz üzerinde kullanabileceğiniz etkili sihirler
  • Farklı karakterlerle mücadele etme
  • Oldukça güçlü düşmanlar
  • Keşfedilmesi zor bir ada

YORUMLAR